60 بسته سرمایه گذاری در بخش گردشگری خراسان جنوبی تهیه شده است

به گزارش مجله کامسا، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، 60 بسته سرمایه گذاری در بخش گردشگری خراسان جنوبی تهیه شده است.

60 بسته سرمایه گذاری در بخش گردشگری خراسان جنوبی تهیه شده است

هادی شاهوردی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: صنعت گردشگری از پیشران های مالی استان است و باید به حوزه گردشگری توجه ویژه شود.

وی بر لزوم معرفی هرچه بیشتر، بهتر و هدفمند جاذبه ها و معرفی ظرفیت های خراسان جنوبی تاکید کرد و اضافه کرد: معرفی و نمایش جاذبه های گردشگری، تاریخی و صنایع دستی استان باعث رونق بخشی به حوزه گردشگری می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: در حوزه معرفی جاذبه های گردشگری، تاریخی و صنایع دستی استان در یک سال اخیر بیش از 400 دقیقه محتوا تولید شده و دومین جشنواره ملی عکس میراث ماندگار نیز با حضور 65 عکاس کشوری در خراسان جنوبی برگزار شد.

وی با بیان اینکه 2 هزار عکس با کیفیت از جاذبه های استان تحویل دبیرخانه جشنواره شد، گفت: 100 عکس راه یافته به نمایشگاه که از طریق هیات داواران انتخاب شدند، آماده شده است که این عکسها در مراکز منتخب استانها به نمایش گذاشته خواهد شد.

شاهوردی بیان نمود: عکسهای منتخب جشنواره ملی عکس میراث ماندگار در صفحه اختصاص جشنواره به نشانی https://sk.mcth.ir/miras-mandegar بارگذاری و منتشر شده است.

وی همچنین گفت: فصل گردشگری خراسان جنوبی برای پاییز تدوین و برنامه ریزی شده که هدف اصلی فصل گردشگری معرفی قابلیت های حوزه گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی، مالی و کشاورزی استان است.

منبع: همگردی
انتشار: 19 مرداد 1402 بروزرسانی: 19 مرداد 1402 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1327

به "60 بسته سرمایه گذاری در بخش گردشگری خراسان جنوبی تهیه شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "60 بسته سرمایه گذاری در بخش گردشگری خراسان جنوبی تهیه شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید