تزریق بیش از 29 هزار دوز واکسن در مرکز واکسیناسیون شرکت مترو تهران

به گزارش مجله کامسا، رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیش از 29 هزار دوز واکسن طی دو مرحله به کارکنان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تزریق شد.

تزریق بیش از 29 هزار دوز واکسن در مرکز واکسیناسیون شرکت مترو تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، عباس نظری با اشاره به اینکه طی دوازده روز واکسیناسیون دوز دوم تمامی کارکنان واجد شرایط شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه انجام پذیرفت اضافه کرد: در کنار کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه، پرسنل معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، رانندگان تاکسی، کارکنان سازمان پایانه ها و پارک سوارها، پرسنل شرکت کنترل و ترافیک، همکاران شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) و کارکنان شرکت واگن سازی تهران هم دوز دوم واکسن خود را دریافت کردند.

وی توضیح داد: تعدادی از پرسنل که در مرحله اول اجرای واکسیناسیون پیروز به دریافت واکسن نشده بودند هم در این مرحله واکسینه شده اند.

مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن تشکر و قدردانی از تمامی دست اندرکارانی که در انجام این کار عظیم شرکت بهره برداری مترو را کمک کردند گفت: هماهنگی های لازم برای انجام واکسیناسیون خانواده های همکاران انجام گرفته است.

مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام نمود: واکسیناسیون خانواده کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه هفته آینده شروع خواهد شد.

نظری گفت: با هماهنگی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی برخی از مشاغل از قبیل مجموعه فروشگاه های عظیم زنجیره ای هم در این مرکز که یکی از پایگاه های وزارت بهداشت معرفی شده، واکسینه می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 843

به "تزریق بیش از 29 هزار دوز واکسن در مرکز واکسیناسیون شرکت مترو تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق بیش از 29 هزار دوز واکسن در مرکز واکسیناسیون شرکت مترو تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید